Правила фотостудії є публічною офертою. Будь-яка особа з моменту бронювання приміщення фотостудії або з початку користування приміщеннями фотостудії визнається таким, що вчинив акцепт публічної оферти в повному обсязі та зобов'язується дотримуватися Правил.


1. Загальні положення1.1. Фотостудія знаходиться за адресою: Дніпро, вул. Маршала Малиновського 124, Вхід через центральну прохідну.


1.2. Звичайний режим роботи фотостудії щодня з 8.00 до 21.00.


1.3. На території та у громадських приміщеннях за межами фотостудії діє заборона на фото- та відеозйомки. Порушення заборони карається штрафом від 1000 грн. до 6000 грн.


1.4. З метою безпеки у студії ведеться відеоспостереження.


1.5. Знаходження в студії здійснюється або в змінному взутті, або в бахилах, або в капцях, які запропонує адміністратор. Просимо повідомити усіх учасників зйомки про необхідність змінного взуття.


1.6 Ознайомчий показ залів здійснюється з 8.00 до 20.00 за умови, що зал вільний. Просимо не заглядати до інших залів під час проведення там фотосесії.


1.7 Меблі та предмети інтер'єру, а також їх розташування в залах можуть відрізнятись від фотографій представлених на сайті. У разі потреби суворої відповідності просимо повідомити про це адміністратора студії.


1.8 Звертаємо вашу увагу на те, що адміністрація фотостудії не може гарантувати можливість запису чистового звуку.


1.9 Адміністрація фотостудії не несе відповідальності за забуті та втрачені речі.

 2. Правила оренди залів

2.1. Мінімальна тривалість оренди одного залу – 1 год.2.2. Заміна фотофонів, насадок, переміщення меблів, підвісних конструкцій та пересувних стін на прохання орендаря здійснюється адміністратором. В іншому випадку матеріальна відповідальність за зіпсований реквізит перекладається на орендаря.


2.3. Зйомка з олією, фарбами, блискітками, пухом, конфетті та водою категорично заборонена без попереднього погодження з адміністратором. Зйомка без погодження карається штрафом 1000 грн.


2.4. Куріння у студії та у непристосованих для куріння місцях на території заводу заборонено. Порушення заборони карається штрафом від 1000 грн.


2.5. Розпивання алкогольних напоїв у студії заборонено. Порушення заборони карається штрафом від 1500 грн.

2.6. Студія підходить для проведення заходів, майстер-класів, семінарів, тренінгів, презентацій, днів народження, корпоративів та свят, але їх потрібно обов’язково заздалегідь обговорити з Адміністрацією студії. При цьому вартість оренди залів змінюється відповідно до п. 5.11 правил.


2.7. Знаходження понад 10 осіб у залі фотостудії має бути обов’язково погоджено з адміністрацією, оскільки це супроводжується зміною вартості оренди. В іншому випадку адміністрація залишає за собою право скасувати бронювання.


2.8. У разі порушення внутрішньооб’єктного режиму, правил поведінки, спокою та громадського порядку адміністрація має право негайно обмежити час Вашого перебування у студії без відшкодування оплати за невикористаний час оренди.

2.9. Після закінчення зйомки всі зали та локації в них мають бути в тому ж вигляді, як вони були до приходу орендаря. В орендованому приміщенні має бути наведений порядок, весь реквізит має бути зданий адміністратору. Сміття, що утворилося під час зйомки, має бути прибране до закінчення оренди знімального залу. Якщо з будь-якої причини Ви не можете прибрати зал після зйомки, прибирання оплачується окремо за ставкою 500грн. через зміщення у розкладі у зв’язку з прибиранням.

3. Розрахунок часу оренди

3.1. Початком часу бронювання студії вважається заявлений у броні час, а не час фактичної появи орендаря у студії та не фактичний час початку зйомки. У разі запізнення заброньований час не продовжується на час запізнення.


3.2. Закінченням часу бронювання студії вважається час за 5 хв до закінчення заброньованого часу. Дані 5 хвилин необхідні зміни орендарів у залі. Адміністратор попереджає за 10 хвилин до закінчення заброньованого часу.3.3. Якщо студія заброньована наступним клієнтом, то орендар зобов'язаний залишити студію не пізніше орендованого часу. При невчасному звільненні зали необхідно сплатити 30 хвилин від броні наступного після вас орендаря.


3.4. Якщо після заброньованого орендарем часу студія вільна, затримка орендаря зі звільненням приміщення більш ніж на 10 хвилин після закінчення заброньованого часу додатково сплачується як вартість півгодини оренди залу, понад 20 хвилин – 1 год.


3.5. Якщо після заброньованого орендарем часу студія є вільною, за 15 хвилин до закінчення оренди орендар за погодженням з адміністратором може продовжити знімальний час, сплативши додатково оренду за фактом проведеного в студії часу.


3.6. При достроковому завершенні зйомки заброньований час оплачується повністю.

4. Вартість оренди та передоплата 

4.1. Зали фотостудії мають свою вартість, яку можна побачити на сторінці в Instagram, або дізнатися написавши нам в дірект / телеграм.


4.2. Циклорама входить у вартість оренди залу Тестіно.


4.3. Вартість оренди залів з 21:00 до 23:00 збільшується на 200 грн./год. Після 23:00 оренда фотостудії не можлива.


4.4. Вартість оренди гримерного місця з 8:00 до 21:00 100грн/год.


4.5. Студія бронюється при передоплаті у розмірі 100%. При бронюванні студії адміністратор надсилає в direct (бронювання через Instagram) або на Telegram реквізити для оплати. Бронь необхідно сплатити протягом 24 годин. Після оплати необхідно письмово надіслати фото чека або скрін оплати.


4.6. Якщо орендар не вніс передоплату після закінчення 24х годин, то бронь знімається і студія починає приймати заявки від інших клієнтів на час, що звільнився.*

У разі бронювання понад 50 годин умови передоплати розглядаються в індивідуальному порядку.

5. Скасування оренди та повернення передоплати.


 

5.1. Ви можете відмовитися від оренди такими способами: безпосередньо в нашій студії, зателефонувати за телефонами +38093124124 в інстаграм art_contrast_studio


5.2. Ви можете скасувати оренду або змінити дати та/або часу бронювання не пізніше ніж за 72 години до початку оренди (3 календарні дні).


5.3. У разі скасування менш ніж за 72 години (3 календарні дні) до початку заброньованого часу, але більш ніж за 24 години (1 календарний день) Фотостудія зобов'язується повернути 50% вартості послуги бронювання (у разі перенесення, бронювання ви повинні доплатити 50% вартості бронювання), у разі скасування або перенесення менш ніж за 24 години (1 календарний день) вартість послуги бронювання поверненню не підлягає.


5.4. Перенесення броні можливе 1 раз.


5.5. Скасування зйомок тривалістю 6 і більше годин можливе не пізніше ніж за 120 годин до початку оренди (5 календарних днів)


5.6 Акційні броні зали скасувати не можна. Акційну броню можна перенести на інший день не пізніше ніж за 72 години до початку оренди (3 календарні дні). Перенесення робиться лише 1 раз.

6. Матеріальна відповідальність.

 


6.1. Орендуючи студію, Ви підтверджуєте, що несете матеріальну відповідальність за шкоду, завдану обладнанню, фонам, меблям, склам та пересувним конструкціям студії, а також за дію осіб, які перебувають у фотостудії під час зйомки.


6.2. При нанесенні фотостудії матеріальних збитків орендар зобов'язаний відшкодувати дома вартість шкоди. У разі відмови від будь-яких причин відшкодувати збиток на місці або оплатити рахунок співробітник фотостудії негайно звертається до поліції.


6.3. Орендар також несе відповідальність за відвідувачів, які прибули разом з ним.


6.4. Забруднення та псування підлоги та стін — 350грн/кв. м.


6.5. Забруднення зали (пролили, розсипали) – 200 грн. прибирання приміщення + додаткова година оренди на прибирання приміщення. Зйомки з використанням речовин, що забруднюють, конфетті, паперу, фарби, штучного снігу заборонені. Зйомка без погодження карається штрафом 1000 грн.


6.6. Поломка, псування, зрив із петель та забруднення штор — 200 грн./шт.;


6.7. Будь-які маніпуляції з фонами виконуються лише у присутності адміністратора студії. Самостійні дії з фонами – 300 грн. штраф плюс оплата зіпсованого фону із розрахунку 300 грн./м.


6.8. Будь-які маніпуляції з розсіювачами та світловими насадками виробляються лише у присутності адміністратора студії. Самостійні дії зі світловим обладнанням – 300 грн. штраф плюс вартість зіпсованого/зламаного/ушкодженого об'єкта.


6.9. Заборонено наклеювати на стіни та підлогу студії клейку стрічку, скотч, а також свердлити отвори та монтувати кріплення.


6.10. Адміністрація залишає за собою право не допускати до студії та видаляти зі студії осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, а також осіб з неадекватною поведінкою щодо адміністрації чи інших відвідувачів студії.


6.11. За псування та поломку студійного обладнання та аксесуарів орендар несе повну матеріальну відповідальність та відшкодовує збитки у розмірі та обсязі, погодженому з адміністрацією студії. Після закінчення зйомки обладнання обов'язково перевіряється адміністратором.


6.12. У разі забруднення циклорами орендар зобов'язується виплатити штраф від 200 грн. до 1500 грн. залежно від ступеня забруднення.